Back to Question Center
0

Kuidas parandada Amazoni tootekataloogi parimat võimalust?

1 answers:

Arvestades, et Amazon on sisuliselt tohutu otsingumootor, mis tegeleb peamiselt müügil olevate toodetega, peaksite teadma, kuidas parandada oma Amazon toodete lehte, mille peamine sihtimise märksõnad on optimeeritud. Ja allpool ma hakkan teile näitama, kuidas parandada Amazoni toodete loendit selle peamiste osade, nagu toote pealkiri, kuulipunktid, tootekirjeldus ja ka toote pildid. Lõppkokkuvõttes leia end seas tähtsamate asjakohaste otsingutulemuste seas. Nii et vaatame, kuidas parandada teie Amazon optimeerimist märksõnade jaoks kõige paremini.

Kuidas parandada Amazon toodete nimekirja

Enne midagi muud alustame põhiteadmiste mõistest märksõnade ja nende õige kasutamise üldise optimeerimise protsessi seal. Seega, kui soovite näha oma veebisaidi tihedamaid tootevalikuid, peate parandama oma Amazon'i profiili ja selle peateemasid - lõpuks nautida oma kõrgemaid paremusjärjestusi, mida näevad seal enim müüdud parimad müüjad. Ühest küljest lähevad teie praegused otsingu paremusjärjestused hästi - nagu teie tilk-laevanduspostade tegelik müügi tulemus. Teiselt poolt aga võite turul domineerida mõningate tõeliselt huvitavate kirjeldustega, mis on hästi optimeeritud teie peamistes sihtmärksõnades ja pika sabaga otsingusõnades, mida reaalsed ostjad kasutavad. Noh, see on mingi paradoks - kui te kõrgema auastme, siis leiad kiiremini ja müüte rohkem. Või vastupidi - kui leiad kiiremini, siis müüte rohkem ja lõpuks kõrghetke. Allpool ma lähen saladuse selgeks ja näitan sulle, kuidas parandada Amazoni toodete loendit selle peamiste osade kaupa.

Toote pealkirja

loomine Iga toote pealkirjas olevat märksõna otsitakse eraldi. See tähendab, et mõne märksõna või pikkade otsingusõnade kasutamine - nii teie toote pealkirjas kui mujal teie toote lehel - on tungivalt soovitatav vältida mis tahes hinnaga. Toote pealkirja loomisel pidage meeles, et paigutage oma peamised märksõnad nende järjekorras vähenevale järjekorrale. Nii, ärge kunagi liigutage seda, muidugi, kui te ei soovi, et see oleks märksõnadega ülekasutatud ja teeks ennast rohkem kahju kui hea.

Pallipunktide ja tootekirjelduste optimeerimine

Kõigepealt veenduge, et vältiksite järgmisi kõige sagedasemaid viiteid punktide ja tootenimekirjade optimeerimisega:

  • Ärge kasutage eesmärgipäraselt mitte mingisugust täiesti täpset või isegi eksitavat informatsiooni - näiteks selleks, et täpne otsingutulemus oleks vastavuses kaubamärgi või muu konkureeriva üksusega.
  • Vältige üleliia pikkade loendite või liiga pikkade tootekirjelduste loendit, mis on täis palju ebavajalikku / korduvat teavet.
  • Ärge kunagi proovige suunata külastajaid teisele veebisaidile (i. e. , ärge üritage kolmanda osapoole hinnakujundust, täpseid tootjaid ega avalikult reklaamitavaid andmeid seal kasutada) Source .
December 22, 2017