Back to Question Center
0

Web Scraping Extensions programmeerijatele Semalt

1 answers:

Pythoni veebisaitide kraapimiseks on tõenäoline, et olete juba proovinud httplib ja urllib taotlused. Selenium on terviklik Pythoni raamistik, mis kasutab roboteid eri veebilehtede kraapimiseks. Kõik need teenused ei anna usaldusväärseid tulemusi; nii et peate oma töö saamiseks proovima järgmisi laiendeid:

1. Data Scraper:

See on populaarne Chrome'i laiendus; Data Scraper kraabib andmeid nii põhi- kui ka täiustatud veebisaitidelt. Programmeerijad ja programmeerijad võivad sihtida suures koguses dünaamilisi saite, sotsiaalse meedia veebisaite, reisiportaale ja uudistevälju. Andmed kogutakse ja kaabitakse vastavalt teie juhistele ning tulemused salvestatakse CSV-, JSON- ja XLS-vormingus. Samuti võite alla laadida osalise või tervikliku veebisaidi nimekirjade või tabelite kujul. Data Scraper sobib mitte ainult programmeerijatele, vaid ka kasulik mitteprogrammeerijatele, üliõpilastele, vabakutselistele ja teadlastele. Ta teostab korraga mitmeid kaapimise töökohti ja säästab teie aega ja energiat.

2. Web Scraper:

See on veel üks Chrome'i laiendus; Web Scraperil on kasutajasõbralik liides ja see võimaldab meil mugavalt luua saidiplaate. Selle laiendusega saate liikuda erinevatel veebilehtedel ja kraapida tervet või osalist saiti. Web Scraper on saadaval nii tasuta kui ka tasulistes versioonides ning sobib programmeerijatele, veebimeistritele ja alustavatele ettevõtetele. Andmete krigistamine ja kõvakettale laadimine võtab aega vaid mõni sekund.

3. Kaabits:

See on üks kuulsamaid Firefoxi laiendusi; Skreeper on usaldusväärne ja võimas ekraani kraapimine ja andmete kaevandamise teenus. Sellel on kasutajasõbralik liides ja väljavõtteandmed võrgulaudade ja -loendite kaudu. Seejärel muudetakse andmed loetavaks ja skaalautuvas vormingus. See teenus sobib programmeerijale ja veebi sisu väljavõtetele, kasutades XPathi ja JQuery'i. Saame andmeid kopeerida või eksportida Google Docsi, XSL-i ja JSON-failidesse. Scraperi liides ja funktsioonid sarnanevad importimisega. io.

4. Octoparse:

See on Chrome'i laiendus ja üks kõige võimsamaid veebimakse teenuseid. See käitleb nii staatilisi kui dünaamilisi saite küpsiste, JavaScripti, ümbersuuniste ja AJAXiga. Octoparse on väitnud, et see on praeguseks kaotanud rohkem kui kaks miljonit veebilehte. Saate luua mitu ülesannet ja Octoparse hakkab neid kõiki korraga käsitlema, säästes teie aega ja energiat. Kogu teave on nähtav veebis; võite ka mõned klikid alla laadida soovitud failid kõvakettale.

5. ParseHub:

See sobib ettevõtetele ja programmeerijatele; Parsehub ei ole mitte ainult Firefoxi laiendus, vaid ka suurepärane veebi kaapimise ja indekseerimise tööriist. ParseHub kasutab AJAX-tehnoloogiat ja kriimustuste saite redirektide ja küpsistega. See võib mõne minuti jooksul lugeda ja muuta erinevaid veebidokumente asjakohaseks teabeks. Pärast allalaadimist ja aktiveerimist saab ParseHub samaaegselt teha mitu andmete kaapimise ülesannet. Selle töölauarakendus sobib Mac OS X, Linuxi ja Windowsi kasutajatele. Selle tasuta versioon võtab endale kuni viisteist kaapimisprojekti ja makstav kava võimaldab meil korraga hallata rohkem kui 50 projekti Source .

December 22, 2017