Back to Question Center
0

Semalt: kuidas Crawlboardi veebiekstraktsiooni platvormi kasutada

1 answers:

Seal on nii palju tutorials jaoks DIY veebi jäägid interneti teel. Kui teil on vaja ainult väikest kogust andmeid ekstraktida, võivad õpetused aidata. Kuid kui teil on korrapäraselt vaja koguda suures koguses andmeid, peaksite võtma tööle kogenud kolmanda osapoole veebipõhise kraapimise ettevõtte. Crawlboard on nende teenuste pakkuja ja paljud inimesed on seda veebibraani ülesandeks kasutanud. Platvorm on väga tõhus. Seega on see soovitatav inimestele, kes peavad regulaarselt koguma suure hulga andmeid.

Lisaks oma tõhususele on seda ka lihtne kasutada. Siin on toodud lihtsad sammud platvormi kasutamiseks.

Samm 1:

Mine CrawlBoardi veebikaabitsa taotluse lehele, klõpsates sellel lingil. Täitke registreerimisvorm asjakohaselt. Eesnimi, perekonnanimi, ettevõtte e-posti aadress ja töökoha roll on olemas. Kui olete valmis, klõpsake lihtsalt registreerimisnuppu. Automaatne meil saadetakse kinnitamiseks esitatud e-posti aadressile. Uue indeksoimingu konto aktiveerimiseks avage e-kiri ja klõpsake kinnituslingil.

Samm 2:

Selle sammu esmane eesmärk on saidi indekseerimine lisada, kuid kõigepealt peate looma saidirühma. Sitegroup on sarnase struktuuriga saitide rühm. See on mõeldud inimestele, kes tavaliselt vajavad katkestada andmeid mitmest saidist korraga.

Saidigrupi loomiseks klõpsake linki "Loo uus saidirühm". See asub Sitegroupi valikukasti paremal küljel. Pärast seda saate nüüd lisada kõik saidrühma kuuluvad saidid üksteise järel, klõpsates lehe paremas ülanurgas asuvat linki Lisa. Seejärel valige saidid ükshaaval.

Samm 3:

Avage saidikirühma loomise aken, et anda oma saidi grupile eelistatud unikaalne nimi. Pidage meeles, et kõik saidikirurgia saidid peaksid olema teistsuguse struktuuriga, ei pruugi te saada täpset sisu.

Selleks, et mõista saidrühma olulisust, võta töökoha loendi saite näiteks. Kui soovitud ülesanne on tööriistaribade tööde kraapimine, siis peate looma saidi grupi, mis vastab funktsioonile, ja kõik saidrühma saidid on tööloetelu.

Samm 4:

Vastavalt selle ekraani vajalikele väljadele peate valima andmeedastuse sageduse, esitusviisi ja kättetoimetamisviisi. andmekirje sagedused on igapäevased, iganädalased, igakuised ja kohandatud.

Saate esitada vormingus XML, JSONi ja CSV-i. Ja tarneprotsessi jaoks peate valima FTP, Dropboxi, Amazon S3 ja REST API vahel.

Samm 5:

Ekraan on mõeldud lisateabe saamiseks. Kasutajad peavad kirjeldama oma veebi kraapimise ülesannet veelgi. Kuigi see on vabatahtlik, on oluline lisada täiendavat teavet, sest mida rohkem te kirjeldate oma ülesannet, seda rohkem teenusepakkuja saab täpselt teada, mida soovite, ja see annab parema tulemuse.

Sellel ekraanil võite ka küsida mõningaid lisaväärtusteenuseid. Mõned neist on hostitud indekseerimine, failide ühendamine, piltide allalaadimine ja kiirendatud saatmine.

Samm 6:

Siin peate klõpsama ainult nupul "Saada teostatavuse kontrollimiseks". Eesmärk on, et teenusepakkuja kontrolliks, kas teie ülesanne on teostatav. Teile saadetakse e-kiri, milles teavitatakse teid, kas teie ülesanne on teostatav või mitte. Kui see on nii, saate nüüd minna ja maksta. Kui teie makse kinnitatakse, käivitub CrawlBoard meeskond.

Pärast maksmist peate ootama oma andmevoogu oma määratud vormingus eelistatud edastusmeetodi abil Source .

December 22, 2017