Back to Question Center
0

Semalt: veebikriteerimise ja andmekaevanduse vahe. Kaks parimat andmekogumisvahendit ja veebilõikamist

1 answers:

Andmete kaevandamine on andmete kogumite mustrite avastamise protsess, mis hõlmab erinevaid masinloetuste tehnoloogiaid. Selles tehnoloogias kogutakse andmeid eri formaatides ja kasutatakse erinevatel eesmärkidel. Andmete kaevandamise eesmärk on saada teavet soovitud veebisaitidelt ja muuta see arusaadavaks struktuuriks edasiseks kasutamiseks. Selle meetodi erinevad aspektid, nagu eeltöötlus, järeldus, keerukuse kaalumine, huvitavuse mõõdikud ja andmete haldamine.

Veebi kraapimine on soovitud veebilehtede andmete ekstraheerimise protsess. Seda tuntakse ka andmete hankimise ja veebi koristamise viisina. Hõõrdumisvahendid ja -tarkvara juurdepääsu ülemaailmsele veebile hüperteksti ülekandmisprotokolli abil, koguvad kasulikud andmed ja saadavad need vastavalt teie vajadustele. Teave salvestatakse keskandmebaasi või laaditakse teie kõvakettale edasiseks kasutamiseks.

Andmete kasutamine:

Üks peamisi erinevusi andmekaevanduses ja veebihokistamises on see, kuidas neid meetodeid kasutatakse ja rakendatakse igapäevaelus. Näiteks kasutatakse andmekaevandust, et näha, kuidas erinevad veebisaidid on üksteisega ühendatud. Uber ja Careem kasutavad masinate õpetamise tehnoloogiat, et arvutada ETA-sid oma sõitude jaoks ja saada täpsed tulemused. Veebi kraapimist kasutatakse mitmel otstarbel, näiteks rahalises ja akadeemilises uuringus. Üks ettevõte või ettevõte võib neid meetodeid kasutada oma konkurentide andmete kogumiseks ja nende müügi suurendamiseks. Samuti mängivad nad olulist rolli internetis leiduvate juhtumite genereerimisel ja suure hulga klientide sihtimiseks.

Nende tehnikate alused:

Mõlemad veebipõhised kaabitsad ja andmekaevandused pärinevad samast sihtasutusest, kuid neid metoodikaid kohaldatakse erinevates eluvaldkondades. Näiteks kasutatakse andmekaevandust teabe saamiseks olemasolevatest veebisaitidest ja teisendatakse see loetavaks ja laiendatavaks formaadiks. Kuid veebi kaapimist kasutatakse veebisisu ja -teabe väljavõtmiseks PDF-failidest, HTML-dokumentidest ja dünaamilistest saitidest. Me võime neid turundusmeetodeid kasutada, meie reklaammarke ja tootemarke reklaamida ning sotsiaalmeedia on teie toodete ja teenuste reklaamimise parim koht. Mõne minuti jooksul saame luua kuni 15 000 juhi.

Veebilehed sisaldavad rikkalikku teavet ja andmeid saab kraapida ainult usaldusväärsete tööriistadega, nagu Import. io ja Kimono Labs.

1. Import. io:

See on üks parimaid sisu kaevandamise või veebi kaapimise programmid. Import. Io on väitnud, et praagis on kuni kuus miljonit veebilehte ja see arv kasvab iga päev. Selle tööriista abil saame koguda kasulikku teavet erinevatest saitidest, kraapida soovitud kujul ja laadida see otse kõvakettadesse. Ettevõtted nagu Amazon ja Google kasutavad importi. io, et igapäevaselt välja võtta suur hulk veebilehti.

2. Kimono Labs:

Kimono Labs on veel üks usaldusväärne andmekaevandamise ja veebi kaapimise programm. Sellel tarkvara on kasutajasõbralik liides ja muudab teie andmed CSV- ja JSON-vorminguteks. Samuti võite selle teenusega printida PDF-faile ja HTML-dokumente. Selle masin õppe tehnoloogia muudab Kimono suurepäraseks valikuks ettevõtetele ja programmeerijatele Source .

December 22, 2017