Back to Question Center
0

Kas mõistlik on Amazonase müügikonsultandi palkamine?

1 answers:

Online-kaupmehed, kellel on e-kaubanduse äri kogemus, on sageli Amazoni toodete käivitamisel probleeme. Nagu te teate, on teooria praktikast erinev. Sellepärast ei pruugi Amazoni juhendite ja juhendamisteooria uurimine tavaliselt piisav. Te vajate kedagi, kes teab, kuidas Amazoni hinne süsteem töötab esmakordselt. Sellepärast on mõistlik otsida mõnda ekspertnõustamist.

Peamised põhjused, miks Amazoni kaupmehed müük konsultantide otsivad, on järgmised:

  • müüjad ei soovi lahkuda oma raha laua tõttu, nimekiri;
  • kaupmehed ei ole Amazonil juba olemas ja soovivad muuta oma tooted potentsiaalsetele klientidele nähtavaks;
  • , kui teised Amazonase tooteid juba müüvad teised ettevõtted ja edasimüüjad;
  • , kui kaupmehed mõistavad, et nad ei tööta nii hästi kui võimalik.

Kõiki neid küsimusi on võimalik lahendada. Siiski peate oma praeguse Amazoni pingeread uurima ja analüüsima veidi aega. Seejärel peate looma järkjärgulise turunduskampaania, rakendades mitmeid tööriistu ja optimeerimise trikke. See nõuab teatud erialaseid teadmisi ja kogemusi.

Amazonase kanali haldamine on mitmeid eeliseid ja miinuseid. Kuid kõik need on seotud kahe äriprintsiibiga - aeg ja raha. Sa pead oma turunduskampaaniale rohkem kulutama. Siis arvate, kui palju raha saate teha hästi optimeeritud Amazon nimekirjas. Kuid ikkagi peate arvutama, kui palju raha võite kaotada, kuna olete viskamise ajal rakendanud kõiki optimeerimisstrateegiaid oma Amazoni äritegevusele. Äritegevuse arendamisel ei ole aega ja raha keskel. Sellepärast on enamik ettevõtteid otsustanud Amazoni kutselistele konsultantidele tugineda, et päästa oma aega ja raha.

Käesolevas artiklis peame arutama peamised põhjused, miks on parem koostöö Amazoni müügikonsultandiga kui teie enda ettevõtte juhtimine.

Peamised põhjused Amazoni müügikonsultandi palkamiseks

Koostöös Amazoni müügiekspertiga saate õppimiskõverat vahele jätta

On mitmeid protsesse, malli ja individuaalseid lähenemisviise professionaalsed konsultatsioonimeeskonnad kasutavad Amazonist klientide käivitamiseks ja optimeerimiseks oma tooteid. Enamik neist protseduuridest pole kunagi varem arutatud. Nii et te ei leia internetis sellega seotud teavet. Paljud neist meetoditest tehakse optimeerimise käigus vaid üks kord või juhul, kui midagi läheb valesti. Te ei pea iga lähenemisviisi üksikasju minema, sest kõik teie jaoks tehakse. Teie müügikonsultandid haldavad kõiki lõunasööke ja tõrkeotsingut esinevate probleemide, näiteks järjestamise languste, kliendiprobleemide, täitmise jne kohta.Nad kasutavad ära kõikvõimalikud võimalused ja lahendavad probleeme.

Professionaalsed Amazoni müügikonsultandid annavad teile juurdepääsu parimatele tavadele ja tõhusatele tööriistadele

Kaupmehed, kes haldavad Amazoni kontosid ise, tavaliselt ei ole aega teadusuuringute ja ettevõtluse arendamiseks, kuna need on mis tegeleb kõikide igapäevaste toimingutega, nagu tarnete käitlemine, klienditoe teenused ja muude brändide omaduste haldamine. Seega võib olla raske ajakohastada kõiki turusoodustusi ja tööstuse arengut. Nii et vajate isikut, kes jälgib pidevalt Amazoni turgu ja teab kõiki otsingu- ja PPC algoritmi iseärasusi, platvormi võimalusi jne.Amazoni müügikonsultant aitab teil kohandada oma äri kõigi nende e-kaubanduse äritegevuse uuendustega ja kaitsta oma äri mis tahes kaotustest ja edetabelitest. Lisaks saab Amazoni ekspert tuvastada, kuidas need muudatused teie ettevõttele aitavad.

Amazoni müügiekspert aitab teil teie Amazonase ettevõtte kontot hallata ja annab teile aega keskenduda esmastele äriaspektidele ja tootmisprotsessidele

Enamik ettevõtteid, eriti suured, kasutavad Amazonit oma kaupade müügi täiendava turuna. Niisiis keskenduvad nad enam tootmisega seotud küsimustele ja esmastele turgudele, näiteks oma veebiallikatele või veebipoes. Kogu korraga on raske hallata ja kasvatada palju erinevaid müügi-, turustus- ja turunduskanaleid. Siiski oleks pidanud mõistma, et Amazoni äritegevuse läbiviimine nõuab aega ja investeeringuid, mõnikord isegi rohkem, kui teil on vaja investeerida oma võrguühenduseta äri tegemisel.

Edukad ettevõtted ei jää kunagi laurelesse, kui tegemist on äritegevuse arendamisega. Prooviseks on alati mõned uued funktsioonid, mõningad uued täiustused, mõned uued versioonid käivitamiseks ja suundumused, mida tuleb kaaluda. Hea ettevõtted ei saa hetkeks isegi peatada, sest see võib viia raha kaotamiseni. Nad on alati leidnud uusi lähenemisviise kulude vähendamiseks ja kasumite suurendamiseks. Ettevõtte arendamine on kõige tõhusam viis kulude vähendamiseks ja potentsiaalsete klientide sihtimiseks. Seega peaksid kaugeleulatuvad kaupmehed mõistlikult ja õigesti oma aega ja ressursse andma.

Te peate pühendama rohkem aega strateegilisele ettevõttele ja tootearendusele, kui toote toidab maadlemist ja Amazoni uusimate strateegiate lugemist. Professionaalsete Amazoni müügikonsultatsiooniteenuste abil saate keskenduda esmastele ja olulistele asjadele, samal ajal kui teisi aspekte haldavad spetsialistid.

Lõppmõtted

Kokkuvõttes võin öelda, et kõik, mida eespool mainisin, on mõistlik ja kulutõhus Amazonase müügi nõustaja, eriti kui müüte oma tooteid mitmetel turgudel. Ükskõik, kas kavatsete parandada oma Amazoni nimekirja või kohandada maksa-kliki reklaamikampaaniat, saate rohkem koostööd kogenud spetsialistidega, kui teete seda ise. Veelgi enam, saate vabastada oma ettevõtte arendamise ja täiustamise aja Source .

December 22, 2017