Back to Question Center
0

UiPath: usaldusväärne veebipööranguteenus - Semalt Expert

1 answers:

Veebilehed on ehitatud sellistes programmeerimiskeeledes nagu XHTML ja HTML ning sisaldavad rikkalikku kasulikku teavet teksti- ja pildivormingus. A veebiserver on rakenduse programmeerimisliides (API), mis võtab välja teavet mitmest ajaveebist ja dünaamilistest saitidest. Ettevõtted nagu Google ja Amazon pakuvad kümneid veebi kaapimise tööriistu oma töö tegemiseks. UiPath on palju parem kui tavapärane veebihirmutamisteenus või -tehnika. See tööriist logib automaatselt sisse saidile, ekstraktib andmeid, mis ulatuvad erinevatele veebilehtedele, filtreerivad ja teisendavad neid erinevates vormingutes. Seejärel laadib failid otse kõvakettale ja säästab aega ja energiat. See sarnaneb reaalajas veebibrauseri ja indeksoijaga, mis suudab teie saidi indekseerida. UiPath aitab parandada teie saitide otsingumootorite paremusjärjestust ja loob teie jaoks intelligentsed veebiagendid.

Dünaamilise veebisaidi sihttase:

Saate kuvada kaadetud andmed nii võrguühenduseta kui ka võrgus. Näiteks kui soovite kraapida andmeid dünaamilisest veebisaidilt või e-kaubanduse saitidelt, peate lihtsalt oma URL-i sisestama ja lubama UiPathil oma ülesannet täita. UiPath võrdleb Alibaba, eBay ja Amazoni hinnakujunduse ja tootekirjeldusi, andes teile täpseid ja usaldusväärseid tulemusi.

Hea professionaalidele:

UiPath tagab suurema tootlikkuse ja on kasulik professionaalidele, arendajatele, veebimeistritele ja ärimeestele. See kiirendab andmete hankimise projekte ja annab teile väga täpsed ja tõhusad tulemused mõne minuti jooksul. Samamoodi on see tööriist teadlastele kasulik ja aitab neil veebis ajakirju ja e-raamatuid mugavalt kraapida.

Kasutajasõbralik liides:

UiPath on tuntud oma kasutajasõbraliku liidese. Seda teenust saate hõlpsalt kraapida reisiportaalidest ja privaatblogidest. Samuti saab kasutajatel pilte, video- ja helifaile, PDF-dokumente ja HTML-faile kraapida. See tööriist toimib suurepäraselt kõigi veebilehtedega, tänu oma kohandatud funktsioonidele, mis võimaldavad seda teha.

Suurepärased eksportimisvõimalused:

Erinevalt teistest tavalistest veebihakkimisvahenditest on UiPathil suurepärased eksportimisvõimalused. Selle tööriista abil saate salvestada kaadris olevad andmed tekstifaili, eksportida XML-i ja HTML-vormingusse või kopeerida selle disketilt. See tööriist ühildub kõigi operatsioonisüsteemide ja veebibrauseritega. UiPath teostab põhjalikku analüüsi, loob kokkuvõtvad aruanded ja laadib teie kaapitud andmed FTP-le võrguühenduseta kasutusviiside juurde. Võite isegi alla laadida oma kõvakettale või salvestada andmeid oma andmebaasi.

Suurepärased automaatika funktsioonid:

UiPath on tuntud oma täiuslike automaatikaomaduste poolest ja ei vaja mingit hooldust. Kui sisu on kraapitud, avaldab see tööriist teie sisu ja säästab teie aega ja energiat. See programm otsib oma URL-e automaatselt ja tagab teie privaatsuse ja turvalisuse Internetis. Ta kasutab Firehose API-d ja haldab indekseerimise ja indekseerimise tööd 95% ulatuses. UiPath aitab teil andmeid konkreetsete märksõnade abil filtreerida ja ebaolulist sisu levitada. See kaaper toetab küpsiste, ümbersuunamiste, AJAXi ja JavaScripti kasutavate veebisaitide andmete väljavõtmist. See on varustatud masinte õppimise tehnoloogiaga ning võimaldab lugeda ja analüüsida veebidokumente, tagades selle kvaliteedi ja täpsuse Source .

December 22, 2017