Back to Question Center
0

Semalt Expert töötab veebisaidi andmete ekstraktsiooni tööriistades

1 answers:

Veebi kaapimine hõlmab veebisaitide andmete kogumist veebihäkitaja abil. Inimesed kasutavad veebisaidi andmete hankimise tööriistu, et saada veebisaidilt väärtuslikku teavet, mida saab eksportida mõnda teise kohalikku mäluseadet või kaugandmebaasi. Veebi kaabitsa tarkvara on tööriist, mida saab veebisaidi teabe, näiteks tootekategooriate, kogu veebisaidi (või osade), sisu ja piltide indekseerimise ja kogumise eesmärgil kasutada.Teil on võimalik saada veebisaidi sisu muust saidilt, ilma ametliku API-st teie andmebaasiga tegelemiseks.

Selles SEO artiklis on põhilised põhimõtted, millele need veebisaidi andmete hankimise vahendid töötavad. Saate teada saada, kuidas ämblik teeb indekseerimise protsessi veebisaidi andmete salvestamiseks struktureeritud viisil veebisaitide andmete kogumiseks. Me kaalume BrickSeti veebisaidi andmete hankimise tööriista. See domeen on kogukonnapõhine veebisait, mis sisaldab palju teavet LEGO komplektide kohta. Te peaksite saama luua funktsionaalse Pythoni ekstraktsiooni tööriista, mis võib liikuda BrickSet'i veebisaidile ja salvestada teavet teie ekraanil olevate andmekogumitena. See veebibrauser on laiendatav ja võib sisaldada edaspidiseid muudatusi selle töös.

Vajadused

Pythoni veebi kaabitsa tegemiseks on vaja Pythoni 3 kohalikku arenduskeskkonda. See käitusajakeskkond on Pythoni API või tarkvaraarenduse komplekt, mille abil saate veebi indekseerimise tarkvara olulisi osi teha. Selle tööriista tegemisel on mõned sammud:

Põhilise kaabitsi loomine

Selles etapis peate olema süstemaatiliselt veebisaidi veebisaite leidma ja alla laadima. Siit saate veebisaitidest üles võtta ja soovitud teabe hankida. Erinevad programmeerimiskeeled suudavad seda efekti saavutada. Teie indeksoija peaks olema võimeline indekseerima korraga rohkem kui ühe lehega, samuti võib see salvestada andmeid mitmel viisil.

Sa pead võtma oma ämbliku Scrappy klassi. Näiteks meie ämblik nimi on brickset_spider. Väljund peaks välja nägema:

pipe install script

See kood string on Python Pip, mis võib esineda sarnaselt stringi:

mkdir brickset-scraper

See string loob uue kataloogi. Saate sellele navigeerida ja kasutada muid käske nagu puutetundlik järgmiselt:

puudutage kaabitsat Source . py

December 22, 2017