Back to Question Center
0

Mis on veebilõikamine? Top 10 Pythoni raamatukogud - Semalt Expert

1 answers:

Veebi kraapimine on tõhus viis internetist teabe kogumiseks. Veebikogumisprogramm pääseb ülemaailmsele veebile, kasutades hüperteksti ülekandeprotokolli, kogub andmeid erinevatest saitidest ja teisendab selle loetavaks ja skaalautuvas vormis. Botid mängivad olulist rolli andmete kogumisel ja kaevandamisel. Nad aitavad salvestada kriimustatud sisu tsentraliseeritud andmebaasis kasutamiseks võrguühenduseta.

Veebilehed on ehitatud kasutades erinevaid programmeerimiskeele nagu HTML ja XHTML. Sellepärast on ettevõtted välja töötanud mitmesugused veebihakkamise süsteemid ja tugineda DOM-i analüüsimisele, arvuti visioonile ja loodusliku keele töötlemisele, et simuleerida inimeste käitumist. Andmete kraapimist peetakse ad hoc ja inelegant tehnikaks, kuid see on kasulik ettevõtetele, programmeerijatele, mittekodeerijatele, veebimeistritele, ajakirjanikele, digitaalsetele turustajatele ja vabakutselistele kirjanikele.

Web-kaabits on API (API), mis aitab välja saata teavet erinevatelt saitidelt. Ettevõtted, nagu Google ja Amazon, pakuvad erinevaid veebitõmbe teenuseid ja tööriistu. Veebi kraapimise uusimad vormid on andmevoodid, RSS-kanalid, vidistama voogedastus ja ATOM-i kanalid. JSON ja CSV-d kasutatakse veebiserverite ja kliendi vahelise transpordi ladustamise mehhanismi. Octoparse, import. io, Kimono Labs ja ParseHub on kõige kuulsamad veebi kraapimisvahendid . Nad tulevad nii tasuta ja tasulistes versioonides kui ka teie jaoks mitmeid ülesandeid. Pärast allalaadimist ja installimist saavad need tööriistad mõne tunni jooksul sadadele veebilehti kraapida.

Top 10 Pythoni raamatukogud veebi kraapimiseks:

Python on kõrgetasemeline programmeerimiskeelt. Sellel on dünaamiline süsteem ja automaatne mäluhaldus. Python toetab erinevaid programmeerimise paradigmasid, nagu objektorienteeritud, funktsionaalne, protseduuriline ja hädavajalik. Sellel on palju standardseid raamatukogusid, kuid allpool on kirjeldatud kõige kuulsamad Pythoni raamatukogud.

1. Taotlused

Taotlused on Pythoni HTTP-raamatukogu, mis keskendub erinevate veebisaitide koostoimimisele. See suudab hallata küpsiseid, jälgida sisselogitud seansse ja käidelda külastatavaid saite või vastata kaua aega. Sellel on Apache2 litsentsi litsents ning taotluste eesmärk on HTTP-taotluste saatmine sõbralikult ja terviklikult.

2. Scrapy

Scrapy on veebi kraapimise tarkvara, mis aitab kasu saada eri veebisaitidelt kasulikku teavet.

3. SQLAlchemy

SQLAlchemy on andmebaasi raamatukogu, mis on kasulik programmeerijatele ja veebiarendajatele.

4. BeautifulSoup

See HTML ja XML parsimise raamatukogu on kasulik vabakutselistele ja veebimeistritele.

5. Lxml

See on tööriist XML-i ja HTML-dokumentidega töötamiseks. See aitab hinnata XPathi ja CSS-valijaid ning leida sobivad elemendid võrgus.

6. Pygame

See Pythoni raamatukogu aitab täita 2D mängude ülesandeid.

7. Pyglet

See on võimas 3D-animatsioon ja mängude loomise mootor, mis on tuntud oma kasutajasõbraliku liidese.

8. Nltk (looduskeele tööriistakomplekt)

See aitab manipuleerida erinevate stringidega ja täita korraga mitu ülesannet.

9. Nina

Nina on Pythoni testimise raamistik, mida kasutavad sadad kogu maailmas programmeerijad.

10. SymPy

SymPy abil saate teha mitmeid ülesandeid ja hinnata oma veebisisu kvaliteeti Source .

December 22, 2017