Back to Question Center
0

Apify: kõige nutikam viis veebisaitide väljavõtmiseks - Semalt Expert

1 answers:

Veebi kraapimine on veebi automaatne andmete kogumine või teabe kogumine. Andmetöötlusvahendite arv on suur, kuid Apify on kõige täpsem ja võimsam teenus.

Apify on kaugelearenenud veebi kaabits ja automatiseerimise tarkvara. See kriipsutab teavet erinevatelt saitidelt ja korraldab selle mõne minuti jooksul. Saate selle tööriista abil andmeid koguda ja struktureerida. Kui soovite pilte moe veebisaitidelt kraapida, korraldab Apify värve, hindu ja toodete suurust. Mõned selle peamised eelised on kirjeldatud allpool:

1. Nutikas viis veebisaidi hankimiseks:

Apifyi abil ei pea te arvutustabeleid käsitsi looma. See tööriist laadib teie CRM-i arvutustabelid automaatselt üles. Ta kasutab kogu saidi andmete ekstraktis API-sid. Apify loob kvaliteetseid andmeid ilmateadete, toodete hindade ja turundusstrateegiate kohta. Samuti indekseerib teie veebisaidid ja parandab teie saidi paremusjärjestust.

2. Sobib kõigile:

Apify sobib programmeerijatele, mittekodeerijatele, ettevõtetele, vabakutselistele, ajakirjanikele, veebimeistritele, väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ning andmeanalüütikutele.Tudengina saate Apifyi koguda oma uurimisprojekti jaoks teavet. See veebileht kriimustada r on kasulik nii alustavatele ettevõtetele kui ka tipp-kaubamärkidele. See aitab meil jälgida konkurentide saite ja töötada välja uusi äri- ja turundusstrateegiaid.

3. Suur tööriist mitmete ülesannete täitmiseks:

Apify aitab luua uusi börsi saite, koostada lendude broneerimise rakendusi, analüüsida kinnisvaraturgusid, kriimustada tooteartikleid ja täita mitmeid muid ülesandeid. Tegelikult saate selle teenusega teha nii andmekaevandamise kui ka veebi indekseerimise ülesandeid ning saada mõne minuti jooksul vigaandavat teavet.

4. Smart Processing:

Apifyi API avastab ja kasutab teie jaoks kasulikke andmeid. JSON-i kasutatakse tavaliselt kliendi ja veebiserveri vahel transpordiarvestusmehhanismina. Samuti hoiab teid kursis praeguste turundusuundumustega ja pakub tagasisidet andmete kvaliteedi kohta. Saate kasutada oma otsinguvõrgustiku võimalust, et leida häid roboti Internetis. Filtrite andmete kogumine ja toodete jaoks eraldi loendite loomine.

5. Mitmekesinev IP-valikud:

Üks Apifyi põhiomadusi on see, et see pakub mitmekülgseid IP-võimalusi. Te saate oma kutseplaani tellida ja võrgu anonüümselt tegutseda. Saate pääseda juurde sadadele unikaalsetele IP-aadressidele ja korraga teha mitmeid indekseerimise ja andmete kogumise ülesandeid.

6. Ühendage Apify oma lemmikrakendustega:

Erinevalt teistest tavalistest veebihakkimisvahenditest , saab Apifyi ühendada teie lemmik veebirakendusega. See on kasulik ka programmeerijatele ja aitab neil analüüsida indekseerimise tulemusi. Apifyi abil saate teavet veebisaitide kohta ja teateid saada. Rakenduse saate oma nutitelefonilt alla laadida ja oma ülesandeid täita igal ajal ja kõikjal.

7. Täisfunktsionaalsed funktsioonid:

Peate lihtsalt rääkima, mida soovite indekseerida või kraapida, Apify täidab oma ülesandeid automaatselt. Selle teenuse abil saate veebisaite ja blogisid välja printida küpsiste, ümbersuuniste ja AJAX-iga. Te ei pea brauseripõhist plugina installima. Apify on hea importimise alternatiiv. Io, Octoparse, Uipath, Screen Scraper ja Kimono Labs Source .

December 22, 2017