Back to Question Center
0

Parim Web Data Extractor vastavalt Semalt Expert

1 answers:

Alates sellest, kui internet hakkas kasvama kvaliteedi ja suuruse osas, andmete entusiastid ja ettevõtted hakkasid otsima sobivaid andmehõivejaid. Import. Io ja Octoparse on juba mõnda aega olnud. Mõlemad nimetatud tööriistad on seni väidetavalt kaotanud üle seitsme miljoni veebilehe. Kahjuks ei sobi nad nii programmeerijatele kui ka programmeerijatele ja vajavad teatud kodeerimisoskusi. Seega töötavad vabakutselised ja mittekodeerijad otsivad sobivaid alternatiive. ParseHub ja Kimono Labs võiksid olla teie valik, kui te ei ole õppinud ühtki programmeerimiskeelt nagu Python, C ++ ja Ruby.

1. ParseHub:

Kui teie saidi välimuse ja kujunduse korraldamine ja määratlemine on ParseHubi programm õige teie jaoks. Sellel on erinevad Firefoxi lisandmoodulid ja nad saavad teie nimel kontrollida mitut veebisaidi elementi. See programm jagab veebisaidi erinevateks osadeks, väljavõttetab kõik selle lehed, varundab failid ja salvestab kogu veebisaidi oma arvutis võrguühenduseta kasutamiseks.

Kui olete valinud veebisaidi või blogi, mida soovite ekstrakti teha, tuleb järgmine samm võimaldada ParseHubil oma tööd teha.

Selle tööriista eelised:

  • Selle kriimustuste valik on üsna võimas ja kasulik. See võimaldab meil juurdepääsu ja kontrollida, kuidas andmeid ekstraktitakse.
  • Selle tööriistade komplekt on loodud nii, et see hõlmaks dünaamilist valikut saite ja blogisid.
  • Ta võib korraldada oma andmed tähestikulises järjekorras, ilma et oleks vaja iga faili käsitsi alla laadida.
  • API on üsna jõuline ja kipub tulemusi tagastama pigem viivituste kui ebaõnnestumisega.

2. Kimono Labs:

Nagu ParseHub, on Kimono kõikehõlmav veebiekstraktsioon programm. Siiski võtab see täiesti uus lähenemine, et varjata keerukaid andmeid lihtsate failide taga ja lehtede korraldamine nende esituste ja struktuuri põhjal. Mida peate tegema, on valida väljavalitatav veebisait, anda sellele ajutine nimi ja lasta Kimono oma tööd teha.

Selle teenuse eelised:

  • See on lihtne kasutada tööriista, mida saab integreerida mis tahes brauseri või operatsioonisüsteemi.
  • Sellel on spetsiaalne Chrome'i pistikprogramm ja selle tulemusi saab näha või alla laadida reaalajas mudelil.
  • See programm võimaldab õigeid andmeid kiiresti alla laadida.
  • Uute kasutajate toetamiseks on mitmesuguseid interaktiivseid ja staatilisi dokumente.
  • See võib kergesti käidelda nii väikeste kui ka suurte veebisaitidega.

Kokkuvõte

Üsna raske on öelda, milline tööriist on parem. Kuid vastavalt kasutajate tagasisidele ja ülevaatustele on ParseHub eelistatavam kui Kimono. Kuid see ei tähenda, et Kimono ei sujuks teie ootustele. Mõlemad veebiekstraktid pakuvad õiget tasakaalu kasutatavuse ja võimsuse vahel Source .

December 22, 2017