Back to Question Center
0

Kuidas Amazon'is aset leida kõige asjakohasemate märksõnade jaoks?

1 answers:

Kui soovite teada saada, kuidas Amazonist teie kõige olulisemate asjakohaste märksõnade jaoks auastmeid hinnata, olete juba õiges kohas. Kas teadsite, et Amazoni otsingutulemuste esimene leht võtab üle 60% kogu otsingufoorumist, mis pärinevad otselinkidest, kes otsivad seal müüdavaid kaupu? Niisiis tähendab see, et lähemal asute Amazoni tootevaliku jaoks teie asjakohaste märksõnade ja pika otsinguga otsingusõnade otsingule - seda suurem potentsiaalne müük teile tõenäoliselt kasu saada. Kuid kuidas Amazonisse asetada kõige asjakohasemate märksõnade jaoks, eriti kui olete ikka veel algaja müüja, võtke esimesena esimest sammu selles ülisuure turul? Lühike vastus on - märksõnade mõistmine ja nende peamised eripärad, mida vaadatakse A9 otsingu järjestamise algoritmi seisukohalt. Nii näitan allpool, et ma näitan sulle, kuidas Amazonist auastmeid anda, pakkudes lühikest juhist peamistes sihtmärksõnades ja nende seas õiget tuvastamist.

Kuidas asetada Amazon kõige asjakohasemate märksõnade jaoks

Enne midagi muud võime käia Amazoni märksõnauuringute tegemisel õigel viisil. Pea meeles, et see muudab teie Amazonase positsiooni potentsiaali aluspõhiseks. Siin on mõned põhilised mõisted ja määratlused, mis aitavad teil mõista, kuidas Amazon'is teie peamistes sihtmärksõnades asetada. Veenduge, et teil on kõik need:

  • Märksõnad - Amazoni märksõnad SEO seisukohast ja tänapäevase poodu kaubanduse kohta on tõenäoliselt "kiirklahvid" eseme müügi põhiomadused või üldised suhted tootekategooriaga. Asjakohased märksõnad on teie toodete nimekirja optimeerimise väga oluline osa Amazoni tooteotsingus.
  • pika-saba märksõnad - tähistavad konkreetset fraasi või märksõna kombinatsioone, mida elavad ostjad tõenäoliselt kasutavad toote otsingupäringu jaoks Amazonil. Lihtsamalt öeldes on Amazoni pika sabaga märksõnad sagedamini tavapäraseks otsingu jaoks kasutatavad märksõna kombinatsioonid. Tegelikult moodustavad just seda tüüpi märksõnad ligikaudu 70% tooteotsingutest, mida elavad ostjad sellel saidil teevad.

Sellepärast on veelgi olulisem määratleda õiged pika sabaga otsingu kombinatsioonid, mis on seotud teie eseme müügil või tootekategooriaga. Sel moel on teil paremad võimalused potentsiaalsete ostjate laiemale vaatajaskonnale, kes otsivad seal müügiks pakutavaid tooteid. Muu hulgas soovitame kasutada järgmisi märksõnauuringute tööriistu, mis on spetsiaalselt selle poodplatvormi jaoks kohandatud.

  • Merchant Words - hea alustava vahend Amazoni kiire märksõnauuringute läbiviimiseks, mis aitab saada palju väärtuslikke pikaajalisi ettepanekuid, mis on haaratud otse tipptasemest oma niši või tootekategooria müüjad.
  • Jungle Scout - see on iga ettevõtja online-ettevõtja, kes müüb Amazon'is. Peale tõeliselt kasuliku märksõnaandmete oli Jungle Scout osutunud väga kasulikuks, kui otsida uusi tootevõimalusi, või vajadust leida mõni väärtuslik konkurentsivõimeline ülevaade - nii potentsiaalselt kasumlikel toodetel kui ka suhtelisel pikaajalisel märksõnal kombinatsioonid, mis on vajalikud positsiooni määramiseks Source .
December 22, 2017