Back to Question Center
0

Kõrge intensiivsusega koolituse intensiivsus soojendamisel

1 answers:

Mida peate silmas, kui näete või kuulate sõna "soojendus"?

Kui võitleb mõtlemisega, kas te olete selle täna või ilma selleta, peaksite teadma, et te ei ole üksi. Soojenemist peetakse sageli nii igavaks ja tegelikult kasutuks, nii et inimesed ei tee seda piisavalt. Kui minevikus olid sarnased tunded, oleme teinud erilisi jõupingutusi, et muuta meetod Makia-koolituse soojenemine või ennetav rehabilitatsioon, nagu me seda nimetame, nii atraktiivseks isegi kõige aktiivsema fitness entusiast, et inimesed seda lihtsalt ei ignoreeri. Enne edasist lähemist keskendume siiski soojendamisega seotud põhiküsimusele Mis on selle põhjuseks?

Miks siis?

Kujutage ette, et magate nagu beebi. Äkki põlevad tuled ja keegi lööb teie ees olevad maksudeklaratsioonid alla, et seal täita. Siis ja samal ajal palutakse teil öelda, mis teisipäeva ilm oli, mis teie vanavanemate nimed on ja otsustate, milline kuus erinevat kindlustust pakub, et olete valmis aktsepteerima. Kas teil oleks kõik see kontrolli all? Sama asi juhtub teie kehaga, kui sundite seda liikuma ilma eelneva soojenemiseta. Teie keha ärritub äkki ja see saadab teie aju sõnumi, kuid kõik juhtub aeglase liikumisega. Iga keha rakk ütleb: "Mis nüüd?" Osa teie keha tabab pidurid, teine ​​osa paanika ja ülejäänud on lihtsalt lopsakas. Kui stressi ei rakendata ootamatult, kuid ikkagi nõudlikul tasemel, keha ei ole aega oma ringlust kiirendada ja tulemus on piisavalt kiirem kui tavaline ammendumine.

Ärka ennast üles

Tõepoolest tekib äärmiselt sobivam sõna kui soojenemine. Õige ärritusvõime saab teie keha minna. Lihasrakud valmistuvad kokku võtma, verevarustus on hapete eemaldamisel tõhus, toetavad / sidekoed on valmis stressi võtma. Lamp süttib, keha on ärkvel ja valmis tegutsema.

See on väga oluline närvisüsteemi, liigeste ja toetavate / sidekoerte ärritamisel, et viia valmisolek. See tagab parima võimaliku efektiivsuse ja ohutuse. Usutakse, et peamine venitamise eesmärk on lihaste soojendamine, et vältida tõmmatud lihaseid ja pingeid. Tegelikult paraneb kehas tõmmatud lihased palju paremini kui kahjustatud liigesed ja toetavad / sidekoed. Kui närvisüsteem on "magama jäänud", on teie lihased vigastustega tõenäolisemad, eriti kiire liikumisega seotud väljaõppel. Kindlasti on teie vigastuste vältimiseks ja koolituse tõhususe tagamiseks oluline lihaste soojenemine. Oluline on kuulda oma keha nii, et lihased poleks "põgeneks" ja "lööksid pidurid" enne, kui koolitus on juba alanud. Venitamist tuleb ka kõigepealt teha kergelt ja alles siis, kui soojenemine on juhtunud venitamist saab laiendada, et see hõlmaks äärmuslikke positsioone. Hästi on hea, kuid äärmuslikule ärkamiskeelule on tavapäraseks harjutuseks asjatu asi.

Meetodi äratundmine Makia

Enne Makia tegelikku meetodit alustatakse, käivitub rütmiline ärritus ning see ärritab teie keha Makia tegeliku meetodi.

Nii Mis on Prehabist nii tore? Loomulikult on kõige tähtsam eesmärk eesmärgi täitmine. Meie Prehab koosneb meeldivatest, tarkatest ja funktsionaalsetest liikumistest, mis ärritavad kõiki kehaosi, täpsemalt kehamassi väljaõppe seisukohast. Kuid me nägime ka veidi edasi. Meie Prehab sisaldab nii "tervislikke" sügavkülvi, mis on kasulikud seljale ja põlvedele, randmetele, küünarliigenditele ja õlaõppustele, mis tugevdavad teie keha valmisolekut nõudlikumate kehakaalu liikumiste jaoks. Kena kompaktne pakett, mida on lihtne ja kiire, järgides videot Source .

February 16, 2018