Back to Question Center
0

Meetod Makia: Mis on intervalli intensiivsuse treenimine ja ketogeneetiline dieet?

1 answers:

Meetod Makia on harjutus taotluse Soomes arendatud mis on muutunud populaarseks mõiste oma kodumaal üle paar aastat. Süsteem pakub keerulist treeningplaani, mida saab teha kodus või jõusaalis. Harjutuse raskus suureneb automaatselt koolituse ajal. Meetod Makia sisaldab ka toitu, kus tuhanded kasutajad on saavutanud ideaalse kehakaalu ja parandanud oma toitumisharjumusi.

Dieet Meetodi ajalugu Makia

Olen kogu oma elu harjutanud, kuid umbes 35-40-aastaselt hakkas mu keha rasvade kogunema. Muutus juhtus tahtmatult ja märkamatult. Ilusel suvepäeval rannal tehtud pilt mu silmad avas.

Ma kaalusin ennast väga harva, kuid pärast pildi nägemist läksin maha ja märkisin oma üllatuseks, et minu kaal oli oluliselt suurenenud. Ma mõtlesin, mis võib olla vale.

Ma sõin madala rasvasisaldusega, madala rasvasisaldusega jogurti, kooritud piima, kunstlikult magustatud karastusjooke, madala rasvasisaldusega juustu, madala rasvasisaldusega salatit sisaldava köögivilja, palju valke ja ainult tailiha. Minu arvates sõin ma tervislikult vastavalt üldistele suunistele. Midagi oli vale, valesti vale.

Ma mõõtsin oma kolesterooli väärtusi ja nad ei olnud head. Halb kolesterool oli liiga kõrge ja hea liiga madal. Pärast nõuande saamist said mulle juhendeid, kuidas vähendada rasva toidust.

Kuidas saaks veelgi vähendada oma toidust rasva? Lisaks sellele andis mulle nõu andnud isik palju rohkem ülekaalu kui ma olin. Dilemma sündis.

Seejärel töötasin ma elukutsega, kus teadmised keha füsioloogiast on hädavajalikud. Mul oli hea haridus ja põhiteadmised probleemi lahendamiseks. Ma hakkasin põhjalikumalt uurima keha ainevahetust. Ma sain teada, millal keha kasutab süsivesikuid ja kui see põleb rasva. Mõistsin suhteliselt kiiresti, et kõrge looduslike rasvade süsivesikute ja kõrge proteiinisisaldusega toitumine ajendab keha seisma, kus kogu energia taastatakse ja rasvade põletamine peaaegu kunagi ei juhtu. Kui kalorite hulk toidus on isegi veidi liiga palju ja rasvade põletust ei toimu, on tulemuseks looduslik kaalutõus.

tutvustasin dr. Atkinsi dieet. See on üsna vastuoluline ja pahaloomuline dieet, kuid põhiidee on täiuslik. Sellega on miljonid ülekaalulised inimesed kogu maailmas saavutanud normaalse kaalukuse. Keha juhib toitumine riik, kus peaaegu kogu energia toodetakse rasvadest. Keha on pidevas rasvapõletuse olekus ja kaalulangus on isegi kiirem kui tühja kõhuga. Süsteem põleb pidevalt ladustatavat rasva, tagades samal ajal piisava koguse rasva ja valgu toidus. Lisaks tagab see, et saate piisavalt toitaineid, millest keha moodustab glükoosi.

alustasin Atkinsi toitu ja tulemused olid üllatavad. Mõne kuu pärast ma vabanen üsna natuke kogunenud liigse rasvast. Ma kaotasin üle 33 naela. Lisaks vabastasin näo lööbe, et ma arvasin, et see on tingitud respiraatorist, mida ma oma töös kasutan. Sel ajal alustasin ka oma esimesi kehakaalu õppusi ja märkasin nende mõju lihasmassi ülesehitamisele.

Meetod Makia on esialgne säde

Ajakirjandus sai mõned aastad tagasi teada Atkinsi toitumise ohudest, sest sellega võtsite ainult peekonit, võid ja mune. Paljud inimesed käivitasid "Atkinsi dieedi" väikeste informatiivsete teraviljade põhjal, mille tulemusena kauplustes oli või. Kuid ilma hea teadmisteta aluseta on ketogeneetiline dieet ebaõnnestunud ja tulemused on halvad või katastroofilised. Atkinsi dieet on ketogeenne ja kui te järgite õigesti, siis tarbite palju köögivilju, mõõdukalt valku ja piisavas koguses häid rasvu.

Meetod Makia ketogeneensusega dieedis võite siiski süüa peaaegu kõiki muid puhtaid toitu, välja arvatud lihtsad süsivesikud. Köögiviljade kogus on alati pool taldrikust, seega on nende osakaal oluliselt kõrgem kui tavalises toidus.

Aastate jooksul olen teinud ketogeense dieedi parandamiseks katseid. Minu töökoha tõttu oli mul võimalus saada oma veres reaalajas väärtusi. Meetod Makia Reboot on ketogeense kaalukaotuse programmi uusim versioon. See pärineb Atkinsi meetodist, kuid sellel on olulisi parandusi, mis muudavad rasvade põletamise veelgi tõhusamaks.

Meetod Makia Reboot on seega ketogeenne ajutine dieet, mille abil saate kaalust alla võtta. Kui lähened ideaalsele kaalule, lähete tavapärasele meetodile Makia Basic Diet, mis on ideaalne kogu perele.

Probleem erinevate kaalukaotuste programmidega seisneb sageli selles, et peres peab keegi oma toitu valmistama ja kaaluma. Meetod Makia peamine toitumine on loodud nii, et kogu pere saaks süüa sama sööki. Kui mõni pereliige üritab jõuda ketogeense olekuni, jätab ta lihtsalt välja eraldi süsivesikute osa. Vastasel korral on toitumine kõigile sama.

Viimastel aastatel olen töötanud välja meetodi Makia võrgurakenduse. Aastaid oli ma järginud sarnast meetodit meetodi Makia põhitoiduks, kuid selle tohutu töö alguses lisatasin tahtlikult lihtsaid süsivesikuid, nagu kuklid, kerge leib, kartul, maiustused, ja jättis ka õli lisamata. Kuid mu kaalutõus sai käest välja ja tõusis 183 naelilt 208-le. 6 naela aastas. Minu eesmärgiks oli testida viimast ketogeense dieedi funktsiooni. Lihtsate süsivesikute mõjud olid oodatust palju suuremad ja nende koguse kontrollimiseks oli raske. Tulemus oli palju tugevam, kui olin ette kujutanud.

01. 01. 2015 Alustasin Makia rebootmeetodit. Kahe kuu jooksul langes minu kaal 176-ni. 4 naela, nii et minu uusim versioon kaalulangusprogrammist on väga tõhus. Jõuluv 32.2 naela kaks kuud! Kõlab väga tohutult, kuid kaalulanguse ajal ei kogenud ma isegi kunagi nälga. Minu kehal on alati piisavalt energiat ja tundsin nii hästi kui kunagi varem. Ma tegin ka meetodit Makia harjutusi korrapäraselt. Ketogeense dieedi ajal saavad inimesed normaalselt harjuda.

Enne meetodi Makia taaskäivitamist on oluline teadmiste saamine. Infopaketis on selgitatud kõiki fakte, mida vajate ketogeense kaalukaotuse ohutuks käivitamiseks. Ketogeneetiline kaalukaotusprogramm on korralikult rakendatud ja ohutu ning väga tõhus. Kuid ilma korraliku taustteadmisi ja pühendumust, ei peaks sa isegi alustama.

Samuti on märkimisväärne, et kui teil on tavaline kaal, ei pea te ketogeenset dieeti käivitama. Sellisel juhul töötab teie keha hästi ja te ei vaja meetodit Makia taaskäivitamist, vaid lihtsalt põhitoit on piisav selleks, et vähendada maiustuste soovi ja vähendada näljatunde.

Lõpuks tsiteerin üht tarkade meestest kogu aeg, kelle sõnum on olnud minu juhtpõhimõtteks selle infopaketi koostamisel.

"Kui te ei saa seda selgelt selgitada, siis te ei tea sellest piisavalt. "

Albert Einstein

J. A Source .Needlehill, meetodi Makia asutaja

February 16, 2018