Back to Question Center
0

Mida peaksin teadma Amazoni märksõnauuringute kohta, et saada hea müüjaks?

1 answers:

Kõik Amazonist müüvad kogenud online-jaemüüjad teavad, et teadusuuringud võivad saada tugeva aluse õitsengu laevandusettevõtetele. Ja vaatame seda korraga - Amazoni klientide harjumused vajavad teadust ja põhjalikku mõistmist, kui soovite, et teie toodete nimekirjad oleksid hästi optimeeritud ja esile tõstetud otsingutulemuste hulgas. Lõppkokkuvõttes - selleks, et luua rohkem liiklust vastavatest märksõnadest, suurendades seega teie konversioone - hosting hizmeti. Kuid asi on see, et erinevalt suurtest otsingumootoritest (nagu Google ise, Yahoo, Bing), on Amazoni otsimisarvestuse algoritmil oma tootekeskne eripära. See tähendab, et otsingumootori optimeerimise (SEO) vaatepunktist ei ole teid soovitatav hoida kihlvedusid peamiselt Google AdWordsis, vähemalt Amazoni märksõnauuringute puhul. Asi on see, et märksõnade plaanija on täiesti hea, et mõista elusate ostjate tegelike otsingusuundumusi. Samal ajal ei saa see põhifakt ikkagi lüüa täiesti täpseid andmeid, mis on vajalikud täiuslikult sihitud märksõnade valimise tegemiseks hästi optimeeritud tooteloendite jaoks, mis jäävad alati otsingu peal.

Amazoni SEO ja toote järjestuse algoritm

Kujutleme sügavamalt küsimust ja näeme, kuidas A9 töötab (Amazoni suurim otsingu hierarhia algoritm). Arvestades, et A9 hoolitseb selle tõeliselt hõivatud veebipõhise müügiplatvormi üldiste ostude arvu suurendamise eest, on selle SERP-ide aluseks kaks peamist tegurit:

  • Tulemus tegur - tähendab seda, et iga hea maine ja usaldusväärse müügiajalooga toodet tõenäoliselt kuvatakse Amazoni tooteotsingu ülaserva lähedale. Peamised jõudluse mõõdikud on CTR (klikkimise määr), CR (konversioonimäär) ja muidugi ka reaalne netokäive.
  • Asjakohasuse tegur eeldab, et korralikult valmistatud toote pealkiri, kirjeldus ja täpne optimeeritud täppisobivate märksõnade täpne täppis (st see vastab otsijatele soovitud otsingupäringutele) - on ka suured võimalused olla Amazoni tooteotsingu silmapaistval kohal.


Amazon Märksõna teadusuuringud spetsiaalse tööriistaga

Niisiis, olgem ausad - Amazon märksõna teadus vajab rohkem individuaalset lähenemist (mitte tavalist märksõnade analüüsi SEO). Ja asjakohasuse tegur on täpselt see, mida tuleks kõigepealt keskenduda. Sellepärast ma soovitaksin valida Amazoni jaoks õige märksõna tööriista ja uurida potentsiaalselt võitnud otsingukombinatsioone, mis võivad tekitada reaalseid konversioone rohkemate tehingutega. Minu jaoks kasutasin isiklikult Sonar Amazoni märksõnauuringute vahendit. Loomulikult on otsustada, millist tööriista või veebipõhist raamistikku valida, ainult teile. Igal juhul on Sonari kasutamisel mõni tõesti veenev eelis, näiteks peamine toimivate võtmesõnade soovituste peamine nimekiri (mis tundus olevat suurepärane lähtepunkt), konkurentsivõimelised uuringud (haarates tipptasemel otsingufraase - otse juhtivad müüjad olid tõesti hämmastavad), väärtuslikku ülevaadet ja kaalutlusi potentsiaalselt võitnud otsingukombinatsioonide kohta, mida soovitati just siin ja praegu ja isegi rohkem.

December 6, 2017