Back to Question Center
0

Kuidas edu Amazon töötab otsida top müüja märksõnu parim viis?

1 answers:

Kahjuks ei ole lõplikku juhendit ega samm-sammult koostatud tegevuskavasid, mis tagaksid, et teie toodete nimekirjad on hästi nähtavad Amazoni otsingutelt top müüja pakkumiste kohta. Amazon on väga konkurentsivõimeline koht, kus on miljoneid aktiivseid ostjaid, hulgaliselt tootevalikuid ja täiustatud otsingupäringu algoritmi. Ja siin on, kui teie tooteloendi optimeerimine hakkab mängima. Ma pean silmas, et hea toimivate märksõnade nimekirjaga saate Amazoni otse hõlpsalt ronida asjakohaste müüjapakkumiste otsimise - esedex ou sedex. Aga kuidas leida parimaid märksõnu, millel on suurim otsingumaht, kuid veel madalam konkurents? Allpool ma näitan sulle lühikest juhist, et teha asju palju lihtsamaks, vähemalt need, mis on seotud Amazoni märksõnauuringutega.

Seemnete märksõnade leidmine

Kui te ei tea täpselt, millised peamised sihtimise märksõnad teie toodete nimekirjast Amazon'is kasutamiseks on, on teie lähtepunkt. Esimene asi, mida tuleb teha seemnete märksõnade leidmisel. Ma mõtlen, et kui teil on juba müügiks mõeldud toode, on aeg põhiliste otsingumahtude kindlakstegemiseks, nagu ka elavate ostjate poolt kasutatud pikkade otsingufraaside pildi saamine. Soovitatav on kasutada Google'i märksõnade plaanijat ideaalse kickstart lahendusena, et saada koheselt ülevaade mängureeglitest, mida soovite Amazoni otsimise kaudu otsida top müüja pakkumisi.

Tõmmake kokku märksõnaideed

Järgmine samm on koguda märksõnaideid kahest peamistest allikatest - tegelike ostjate otsingu eelistused, samuti kõige tõhusamad märksõnad ja pikka saba kombinatsioonid, mida edukalt kasutavad teie konkurendid. Siin on Amazoni märksõnade uurimise ja jälgimise tööriistade mängimine! Õnneks on veebis saadaval palju erinevaid võimalusi (st spetsiaalseid tööriistu, veebipõhiseid platvorme või brauseri laiendeid). Minu jaoks soovitaksin teha konkurentsivõimelisi uuringuid koos põhjalikuma tegelike ostjate eelistuste analüüsimisega, kasutades ühte järgmistest tööriistadest, mille eesmärk on hinnata Amazoni otserežiimi parimaid müüja märksõna võimalusi: KeywordInspector, Scope, JungleScout või täismassiga AMZ Trackeri tööriistakomplekt.

Analüüsige võtmesõnu - ja olete valmis

Pole ime, et teete teete läbi tuhandeid erinevaid märksõnaideid, mis tunduvad potentsiaalselt võitnud. Kuid kuidas mõnest kindlalt vähem mõistlikest teedest tõesti väärt ettepanekuid öelda? Siin on peamised mõõdikud, mille abil saate oma märksõnadeede põhiloendi lülitada lühikestesse praktilistesse toimingutesse:

  • Otsingumaht - lihtsalt panna märksõna otsingumaht näitama, kui populaarne on see on üle kogu maailma. Ma mõtlen, et lisaks Amazoni turule ennast, annab kogu otsingumaht meile põhjaliku ülevaate Google'i otsingu märksõnade populaarsusest elavate ostjate hulgas.
  • klikid - aitavad teil mõista ühe märksõna reaalset liiklusenergia potentsiaali. Või vastupidi, kui teate oma lähimate niššide või kategooriate konkurentide kliki läbimise määra või liiklust, saate hõlpsalt hankida mõnda väärtuslikku märksõna, mis juba Amazonil näitavad kõige tõhusamaid tulemusi.
  • Märksõna keerukus - kaaluge iga märksõna või pikkade sammude lause pikkust ja järjestust raskust enne iga toote loendi optimeerimise käivitamist. Ma pean silmas, et siin on kõige raskem leida tervislikku märksõna tasakaalu nende kaubandusliku väärtuse ja järjestatud raskuste vahel. Ja pidage meeles, et eesmärk on leida need märksõnad, mida tõenäoliselt kasutavad tõelised inimesed, mitte otsingumootorid.
December 6, 2017