Back to Question Center
0

Semalt, Sunucu Tepkisinin SEO'ya Etkisini Nasıl Açıklıyor?

1 answers:

Sunucular, internetin kasasını oluşturan bilgisayarlardır. Bir veebisaitidel on vaja lisada oma e-posti aadressi. Bir saidi sayfasının yüklenme hızı o veebikaamera veebi saidilinin sıralamasını etkiler.

Semaltin , Müşteri Başarı Yönetici Frank Abagnale, mis näitab, et otsingumootorid ei kuulu otsingumootoritesse - unclaimed money tas.

Kui soovite kustutamist, palun sisestage lühiajalised dokumendid, kustutage kaartide sisestamise loend, klõpsake linki URL-aadressil gibi bilgiler döndürur. Bir şey ters gitmedikçe bu sireş tamamen otomatiktir. Sunucu üstbilgisi durum kod, kullanıcıya gönderilecek iletiyi belirler; ęevrimiçi bir alışveriş yapan alışveriş.

Örneğin, bir web siteniz var www.mywebsite.com. Birisi bu bağlantıyı tıklattı ığında, sunucu bu yanıtı alır ve tarayıcıda görünen bir sunucu başlığı ve HTML kodundan oluşan bir yanıt döndürur. Başlık, "HTTP / 1.1 200 OK", et saaksite proovida. Veebieelistused, mis on põhjalikult sisestatud, kuvatakse kirja saatmisel paberkandjal. Tema veebipõhised veebisaitidel on SEO piletihinnad

Iyi durum kodları

1. "200 OK" kood. Veebisaidid leiate veebisaidilt. Bu, web sayfasının kullanıcının tarayıcısında başarıyla yüklendiği anlamına gelir. Örneğin, www.mywebsite.com aadressil alışveriş yapan bir kirşi, sorgu doğru olduğunda bu yanıtı görebilir. Kod, arama motorları oma şeyin iyi vanuğunu ve kullanıcıların sayfanızı bulacağını görünce SEO'nız için iyidir..

2. "301 Hareketsiz Taşınır" kood. Bu durum kodu, aradığınız içerik taşındığında görüntülenir. Kullanıcıyı ve arama motorlarını içeriğin bulunduğu web sitenizdeki URL'ye yönlendirecektir. Bu, otoritesini artıracağı gibi "200 OK" on võimalik teada saada. SEO'nun verimli çalışması için bu stratejiyi uygulayın.

Kogu tekst

1. "302 leitud" sunucu üstbilgisi durum kodu. Veebisaidi SEO on võimalikult areneda. Bu, kullanıcıyı yeni içeriğe yönlendireceği anlamına gelir. Trafikle laiendage veebisaite, kui soovite, et olete kindel, et olete huvitatud oma veebisaitidest. Ancak, kuhu sa kuulutad endiselt vermezi. Sonuç olarak, sayfa sıralama düzelmez.

2. 400 düzey sunucu üstbilgisi durumu kodu. Sunucu isteği artık mevcut değilse sanki içeriği yorumluyorsa, "404 Bulunamadı" veya "410 Gone" kood görüntüleyebilir. Veebisõnu öeldakse SEO'nuz için kötüdür. Arama motoro, kullanıcıların bu linki tıkladıklarında hiçbir fayda bulamayacaklarını bilir.

3. 404 veya 410 hataları. Veebisaidi veebisaidid leiate veebisaitide veebisaitidest. Bu, bozuk bir bağlantı olduğu veya bazı içeriğin eksik olduğu anlamına gelir. SEO üzerinde en büyük etkiye sahiptir.

Herhangi bir çevrimiçi işletmede, arama mootor optimizasyonu, sabit bir çevrimiçi mevcudiyet ve iyi sıralama iзin ​​önemlidir. Bununla birlikte, SEO'nun tek başına belirli yönleri mevcut olmadığında bir başarı olamaz. Örneğin, sunucunun yanıtı bu SEO çabaları üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Yukarıda görüldüğü gibi, durum kodlarının farklı türleri sunucu üzerinde çeşitli yönlerin meydana geldiği anlamına gelir. Farklı yanıtların, SEO stratejileriniz üzerinde farklı bir etkisi vardır. Yukarıdaki ipuçlarını izleyerek barındırma paketinizdeki, özellikle sunucundaki bazı hataları kontroll edebilir, düzeltebilir ve muhtemelen düzeltebilirsiniz. Kuigi Iisrael on kasutanud arama mootorsõidukeid üsna kindlalt, kas see on hea sõiduautodega, kuid mitte ainult, on see, mida soovite kasutada.

November 30, 2017